Харьков
10:00 - 22:00
 • ТРЦ

  10:00 - 22:00

 • Ашан

  8:00 - 23:00

 • Фудкорт

  10:00 - 22:00

 • Мебельный этаж

  10:00 - 20:00

Карта ТРЦ Как добраться
ru
ua
ua
Меню
Людський фактор - kiev.karavan.com.ua

Людський фактор

новини

Для всієї команди ТРЦ «Караван» в Харкові – це був визначальний день і ми на межі людських і професійних ресурсів готувались майже півроку, щоб свято відбулось. Спираючись на попередній досвід організації масштабних заходів, ми залучили фахівців з правоохоронних органів та «Швидкої медичної допомоги»: загін управління національної поліції та дві команди медиків супроводжували захід протягом всього дня.

Десятки кіловатів звуку, професійне світло, укріплення скляних конструкцій, залучення фахівців з безпеки – все щоб подарувати місту масштабне зіркове свято.

Нажаль передбачити реакцію кожного з гостей неможливо, навіть посиленими діями служби безпеки, які ми забезпечили на всі три дні святкувань.

Подія за участі одного зі співробітників компанії, яка надає охоронні послуги бренду, що представлений в нашому ТРЦ, довела правдивість: навіть найменша деталь може зруйнувати зусилля цілої команди.

За результатами службового розслідування було встановлено, що співробітник охоронної агенції з невідомих причин застосував газову зброю у напрямку відвідувачів, які знаходились поблизу магазину бренду. Адміністрацією ТРЦ миттєво були вжиті заходи щодо посилення роботи вентиляційної системи. Слід відзначити миттєву реакцію поліції та медиків: всім, хто звернувся зі скаргами була надана допомога на місці події. За даними поліції та служби порятунку  – дві жінки звернулись про допомогу.

Нам дуже прикро, що одна невиважена дія стала інформаційним приводом. Ми вкрай принципово ставимось до гарантій комфорту і безпеки відвідувачів і працівників нашого ТРЦ. За результатами службового розслідування нами заплановано навчання співробітників компаній – орендарів з метою унеможливлення подібних подій.

З повагою,

Директор ТРЦ «Караван» Харків

Спасибо!
Вы подписаны на рассылку новостей от Караван Outlet

Спасибо!
Ваш запрос отправлен.
Мы свяжемся с вами в ближайшее время

Ничего не найдено.
Попробуйте ввести корректный адрес.

Поиск