Харків
10:00 - 22:00
 • ТРЦ

  10:00 - 22:00

 • Ашан

  8:00 - 23:00

 • Фудкорт

  10:00 - 22:00

 • Меблевий поверх

  10:00 - 20:00

Мапа ТРЦ Як дістатися
ru
ua
ru
Меню
LUSH, №2 - kiev.karavan.com.ua

LUSH

Легендарні британці LUSH – креативні новатори та абсолютні світові лідери у виробництві свіжої косметики ручної роботи. Розпочавши свій шлях у 1995 році з маленького магазинчика в англійському містечку Пул на узбережжі Ла-Маншу, сьогодні цей бренд присутній в більш ніж 50-ти країнах світу з близько 930 магазинами.

В асортименті компанії близько 400 продуктів. Крім легендарних багатошарових бомб та твердих пін, в LUSH є засоби по догляду за усім тілом та волоссям.

Причина масштабної світової популярності бренду LUSH – найвища якість та свіжість продукції.

Натхненні британці побудували свою філософію навколо закупівлі найкращих та найякісніших ефірних олій, використанні у виробництві свіжих овочів та фруктів у час їх найвищої стиглості, соковитості та наповненості вітамінами.

LUSH має яскраву та потужну філософію, яка прагне змінити світ. Бренд проводить багато кампаній по захисту прав тварин, людей, збереженню та відновленню природних ресурсів. Наприклад, 100% прибутку (без ПДВ) від продажів лосьйону для тіла «Чаріті Пот» перераховується на благодійність локальним організаціям та ініціативним спільнотам.

LUSH не тестує свої продукти на тваринах.

Ви теж шанувальники цього легендарного бренду LUSH? У нашому ТРЦ  на 1 поверсі, друга вхідна зона, є саме той один з 930 яскравих та ароматних магазинів LUSH в світі.

10:00 - 22:00, щоденно
Соц. мережі:
на мапі

Дякуємо!
Ви підписані на розсилку новин від Караван Outlet

Дякуємо!
Ваш запит надіслано.
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Нічого не знайдено.
Спробуйте ввести коректну адресу.

Пошук