Харків
10:00 - 22:00
 • ТРЦ

  10:00 - 22:00

 • Ашан

  8:00 - 23:00

 • Фудкорт

  10:00 - 22:00

 • Меблевий поверх

  10:00 - 20:00

Мапа ТРЦ Як дістатися
ru
ua
ru
Меню
Yves Rocher, №2 - kiev.karavan.com.ua

Yves Rocher

Yves Rocher (Франція) – є експертом рослинної косметики® з 1959 року.
Ефективні косметичні і парфумовані засоби виготовляються виключно з натуральних інгредієнтів, вирощених і зібраних в екологічно чистих районах Франції.
Натуральність, відмінна якість та повага до природи – пріоритети бренду у виробництві косметичних продуктів. На сьогоднішній день марка налічує понад 700 різних найменувань продукції, які представлені в категоріях: догляд за обличчям, тілом та волоссям, парфумерія, макіяж і гігієна. Великим успіхом у всьому світі користується експертний догляд за волоссям від Yves Rocher, а також засоби для ванни та душу з приголомшливими ароматами.
Yves Rocher – бренд інноваційних ідей зі строго контрольованим виробництвом, що гарантує безпеку складових інгредієнтів, унікальність формули складу.
Ековідповідальність і захист навколишнього середовища лежить в основі всього, що створюється брендом. Компанія зменшує використання природних ресурсів для свого виробництва, обирає концепцію екодизайну для продуктів і використовує вторинно перероблені матеріали. Бренд також підтримує екопроекти Фонду Yves Rocher, серед яких – висадка дерев та допомога у розвитку кращих локальних жіночих екопроектів в рамках премії «Земля Жінок».

10:00 - 22:00, щоденно
Соц. мережі:
на мапі

Дякуємо!
Ви підписані на розсилку новин від Караван Outlet

Дякуємо!
Ваш запит надіслано.
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Нічого не знайдено.
Спробуйте ввести коректну адресу.

Пошук