Харків
10:00 - 22:00
 • ТРЦ

  10:00 - 22:00

 • Ашан

  8:00 - 23:00

 • Фудкорт

  10:00 - 22:00

 • Меблевий поверх

  10:00 - 20:00

Мапа ТРЦ Як дістатися
ru
ua
ru
Меню

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ВІДВІДУВАЧІВ

1. Предмет та мета Правил.

1.1. Правила поведінки відвідувачів Торгово-розважального центру «Караван Outlet» (надалі – «Правила») є затвердженими корпоративними правилами, які є обов’язковими для усіх осіб, які перебувають на території Торговорозважального центру «Караван Outlet», розташованого за адресою: м.Київ, вул. Лугова 12 (надалі – «ТРЦ «Караван»), в тому числі в приміщеннях, які призначені для використання і відвідування всіма користувачами і відвідувачами, включаючи, але не обмежуючись, входи і виходи з ТРЦ «Караван», коридори, холи, туалети, переходи, ліфти, ескалатори, стоянки і місця для паркування автомобільного транспорту (надалі – «Площі загального користування»).
1.2. Входженням на територію ТРЦ «Караван» відвідувачі підтверджують факт їх ознайомлення з цими Правилами та свої зобов’язання щодо дотримання вимог, передбачених Правилами, а також приймають на себе повну відповідальність за порушення таких правил та наслідки такого порушення.
1.3. Власник та адміністрація ТРЦ «Караван» звиняються від відповідальності за будь-яку шкоду, нанесену особі або особою, що сталася унаслідок порушення даних Правил

2. Загальні положення.

2.1. Всі відносини між ТРЦ «Караван» та суб’єктами господарювання, які здійснюють господарську діяльність на території ТРЦ «Караван», регулюються відповідними договорами між ТРЦ «Караван» та такими суб’єктами господарювання, а також чинним законодавством України.
2.2. Режим роботи ТРЦ «Караван» для суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність на території ТРЦ «Караван», встановлюється: з 10 (десятої) години 00 (нуль нуль) хвилин до 22 (двадцять другої) години 00 (нуль нуль) хвилин (для гіпермаркету – з 08 (восьмої) години 30 (тридцять) хвилин до 22 (двадцять другої) години 00 (нуль нуль) хвилин; (для зони громадського харчування та кінотеатру – до 02 (другої) години 00 (нуль нуль) хвилин) щодня.
2.3. ТРЦ «Караван» не несе відповідальності за якість товарів, робіт та послуг, які реалізовуються (надаються) суб’єктами господарювання, та за схоронність майна відвідувачів ТРЦ «Караван» (у тому числі розташованого на прилеглій території).
2.4. На території ТРЦ «Караван» задля безпеки відвідувачів проводиться відкрита відеозйомка.

3. Права та обов’язки відвідувачів ТРЦ «Караван».

3.1. Відвідувачі ТРЦ «Караван» мають право:
3.1.1. користуватися послугами, які реалізовуються (надаються) на території ТРЦ «Караван» (для платних послуг – за умови їх оплати).
3.1.2. розпивати алкогольні напої виключно на території зони громадського харчування за умови, що такі напої придбані в закладі громадського харчування, розташованому на території зони громадського харчування.
3.1.3. вільно пересуватися територією ТРЦ «Караван», за виключенням доступу до підсобних та технічних приміщень.
3.1.4. отримувати доступ до інформації про перелік послуг, які реалізовуються (надаються) на території ТРЦ «Караван» як самим ТРЦ «Караван», так і суб’єктами господарювання, які здійснюють господарську діяльність на території ТРЦ «Караван».
3.1.5. знайомитися з цими Правилами та отримувати від співробітників ТРЦ «Караван» роз’яснення щодо їх змісту.
3.1.6. висловлювати зауваження та побажання щодо роботи ТРЦ «Караван» шляхом внесення запису до книги скарг і пропозицій.


3.2. Відвідувачі ТРЦ «Караван» зобов’язані:
3.2.1. дотримуватися даних Правил під час перебування у ТРЦ «Караван»;
3.2.2. з повагою ставитися до осіб, які є відвідувачами або співробітниками ТРЦ «Караван», а також до осіб, які здійснюють господарську діяльність на території ТРЦ «Караван».
3.2.3. дотримуватись правил користування ескалаторами (правила розміщені на боковій стінці кожного ескалатора та розроблені з метою забезпечення безпеки громадян і є обов’язковими для виконання всіма користувачами ескалаторів).
3.2.4. дотримуватись безпечного проходження крізь автоматичні карусельні двері, розміщенні на вхідних групах ТРЦ «Караван», враховуючи, що встановлений на автоматичних дверях сенсорний датчик-радар реагує на будь-який рух лише попереду дверей.

4. Правила перебування в ТРЦ «Караван».

4.1. У ТРЦ «Караван» не допускається:
4.1.1. проводити господарську діяльність в приміщеннях та в зоні парковки ТРЦ «Караван» без укладення відповідного договору з ТРЦ «Караван», в тому числі розповсюджувати рекламні та інформаційні матеріали незалежно від змісту останніх.
4.1.2. перебувати на території ТРЦ «Караван» з собаками, іншими домашніми тваринами, за виключенням випадків, коли такі тварини переміщуються відвідувачами у спеціальних закритих боксах (контейнерах), або на руках господаря (для кімнатно-декоративних порід собак), за умови, що тварини не створюють загрози життю, здоров’ю та майну інших відвідувачів.
4.1.3. кататися на території ТРЦ «Караван» на роликах, джамперах, скейтбордах, самокатах, велосипедах та інших пересувних та транспортних засобах, у тому числі використовувати не за призначенням візочки для товарів. Крім наведеного, недопустимим є перебування на території ТРЦ «Караван» з велосипедами та самокатами (поза межами зони парковки). Виключення з Правил встановлюється для територій, спеціально призначених для цього (ролердромі, приміщень спортивних залів тощо).
4.1.4. грати в ігри з використанням спортивного інвентарю (м’ячі, ракетки і т. д.), що заважає комфортному перебуванню у ТРЦ «Караван» інших відвідувачів. Виключення з Правил встановлюється для територій, спеціально призначених для цього (ролердромі, приміщень спортивних залів тощо).
4.1.5. розпивати алкогольні напої та приймати їжу поза межами ресторанів чи кафе (крім випадку, передбаченого п. п. 3.1.2. Правил), і/або перебувати на території ТРЦ «Караван» та на парковці ТРЦ «Караван» у стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп’яніння, коли ознаки такого стану створюють незручності для інших відвідувачів ТРЦ «Караван».
4.1.6. перебувати на території ТРЦ «Караван» в одязі, що може забруднити чи пошкодити майно ТРЦ «Караван», інших відвідувачів або осіб, які здійснюють господарську діяльність на території ТРЦ «Караван».
4.1.7. проводити фото- та відеозйомку без попереднього погодження з ТРЦ «Караван».
4.1.8. використовувати на території ТРЦ «Караван» звукопідсилюючі пристрої (гучномовці) без погодження з ТРЦ «Караван».
4.1.9. псувати майно, ТРЦ «Караван», інших відвідувачів або осіб, які здійснюють господарську діяльність на території ТРЦ «Караван».
4.1.10. користуватися відкритим полум’ям або піротехнічними засобами.
4.1.11. палити на території ТРЦ «Караван» (в тому числі електронні цигарки, IQOS, вейпи) або поза спеціально призначеними для цього зонами на прилеглій до ТРЦ «Караван» території.
4.1.12. проносити на територію ТРЦ «Караван» легкозаймисті, отруйні, сильнодіючі речовини або речовини, що мають різкий неприємний запах.
4.1.13. використовувати парковку ТРЦ «Караван» для навчальної їзди та занять автоспортом, або іншими видами діяльності, що створюють загрозу відвідувачам та їх майну.
4.1.14. грати в азартні ігри як на матеріальні цінності (гроші, речі тощо), так і без залучення останніх
4.1.15. переміщуватися по ТРЦ «Караван» з напоями у відкритому посуді (в тому числі одноразовому). Бігати, грати в рухливі ігри, голосно сміятись, танцювати і т.д., а також здійснювати інші дії на Площах загального користування, що порушують порядок та можуть заважати комфортному перебуванню інших відвідувачів ТРЦ «Караван».
4.1.16. залазити на рекламні стійки, інсталяції, меблі та інше майно, розміщене на площах загального користування, а також псувати його будь-яким чином.
4.1.17. порушувати встановлені правила користування обладнанням та правила перебування на ролердромі.

5. Інші положення та наслідки порушення Правил.

5.1. Перебування на території ТРЦ «Караван» дітей, які не досягли 12 років без супроводження батьків або особи, яка несе персональну відповідальність за таку дитину, забороняється.
5.2. На виконання ст. 20-1 Закону України «Про охорону дитинства», з 22 (двадцять другої) години 00 (нуль) хвилин до 06 (шостої) години 00 (нуль нуль) хвилин на території ТРЦ «Караван» забороняється перебування осіб, які не досягли 16 років без супроводження батьків або особи, яка несе персональну відповідальність за неповнолітнього.
5.3. У випадку порушення умов, передбачених п. п. 4.1., 5.1. та 5.2. цих Правил, працівники ТРЦ «Караван» або його уповноважені представники, після винесення усного попередження про недопустимість порушення Правил, мають право не допустити таку особу на територію ТРЦ «Караван» або вивести її з території ТРЦ «Караван» з дотриманням порядку, встановленого ст. 12 та ст.13 Закону України «Про охоронну діяльність».

Дякуємо!
Ви підписані на розсилку новин від Караван Outlet

Дякуємо!
Ваш запит надіслано.
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Нічого не знайдено.
Спробуйте ввести коректну адресу.

Пошук