Харків
10:00 - 22:00
 • ТРЦ

  10:00 - 22:00

 • Ашан

  8:00 - 23:00

 • Фудкорт

  10:00 - 22:00

 • Меблевий поверх

  10:00 - 20:00

Мапа ТРЦ Як дістатися
ru
ua
ru
Меню
Reima – велике починається з малого! - kiev.karavan.com.ua

Reima – велике починається з малого!

Новости

Фінський бренд Reima 75 років працює для того, щоб діти могли безтурботно грати у будь-яку погоду на відкритому повітрі та відчувати радість кожного руху. Компанія також активно впроваджує принципи сталого розвитку, щоб зберегти планету майбутніх поколінь.

Монобрендові магазини Reima – улюблене місце шопінгу для дітей та дорослих – ще ближче! Запрошуємо вас на відкриття оновленого Reima на 1-му поверсі ТРЦ Караван!

Оформлення в діджитал концепті, зручна навігація, докладні інформаційні матеріали та сформовані готові луки допоможуть батькам підібрати дитячий образ з голови до ніг на всі сезони без зайвих зусиль.

Для всіх шанувальників бренду діє програма лояльності Reima Club. Членство в Клубі дає постійні знижки та гарантує, що Ви першими дізнаєтеся про наші розпродажі, акції та останні новини бренду.

Наші консультанти – експерти своєї справи. Вони із задоволенням допоможуть Вам вибрати відповідну модель, підібрати розмір та отримати відповіді на всі складні питання. Знаючи потреби активних дітей, ми пропонуємо батькам правильні рішення щодо вибору одягу в потрібний момент.

Купуйте найкраще своїм дітям!

Дякуємо!
Ви підписані на розсилку новин від Караван Outlet

Дякуємо!
Ваш запит надіслано.
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Нічого не знайдено.
Спробуйте ввести коректну адресу.

Пошук