Харків
10:00 - 22:00
 • ТРЦ

  10:00 - 22:00

 • Ашан

  8:00 - 23:00

 • Фудкорт

  10:00 - 22:00

 • Меблевий поверх

  10:00 - 20:00

Мапа ТРЦ Як дістатися
ru
ua
ru
Меню
Меблева фабрика Біс-М – це якісні м'які меблі від виробника - kiev.karavan.com.ua

Меблева фабрика Біс-М – це якісні м'які меблі від виробника

новини

Меблева фабрика Біс-М – це якісні м’які меблі від виробника. Своїм покупцям ми пропонуємо широкий вибір моделей, виконаних у різних стилях та напрямках. Від класики до останніх новинок у світі дизайну. Майже всі наші дивани функціональні та практичні: вони оснащені механізмами трансформації, мають ніші та вбудовані полиці для зберігання. За ціновим сегментом ми пропонуємо різні рішення. Ми впевнені, що у нас ви підберете саме те, що шукаєте!

Bis-M – один із найбільших виробників м’яких меблів в Україні та на території колишнього СНД. Від величезної кількості інших виробників, меблева фабрика Біс-М відрізняється стабільною якістю продукції, гарантованим сервісом та орієнтованістю на кожного клієнта.

Широка мережа дилерських та фірмових магазинів, розташованих по всій Україні, дозволяє задовольнити уподобання покупців у всіх регіонах нашої країни. Стилі, які використовуються нашими дизайнерами та інженерами для розробки моделей м’яких меблів, підійдуть для різних приміщень. Дизайнери інтер’єрів люблять працювати з фабрикою Біс-М, так як будь-які задуми наші фахівці реалізовують в обумовлені терміни.

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати потрібну модель, тканину, конфігурацію м’яких меблів, які на 100% задовольнять ваші найвишуканіші запити.

Дякуємо!
Ви підписані на розсилку новин від Караван Outlet

Дякуємо!
Ваш запит надіслано.
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Нічого не знайдено.
Спробуйте ввести коректну адресу.

Пошук