Харків
10:00 - 22:00
 • ТРЦ

  10:00 - 22:00

 • Ашан

  8:00 - 23:00

 • Фудкорт

  10:00 - 22:00

 • Меблевий поверх

  10:00 - 20:00

Мапа ТРЦ Як дістатися
ru
ua
ru
Меню
Компанія DCH Infrastructure & Real Estate завершила масштабну реконструкцію ТРЦ

Компанія DCH Infrastructure & Real Estate завершила масштабну реконструкцію ТРЦ "Караван" у Харкові.

новини

11 та 12 грудня у торгово-розважальному центрі «Караван «Харків» відбулися святкові заходи та активності, присвячені відкриттю об’єкта після реконструкції та реконцепту.

Мета проекту – зробити ТРЦ «Караван» частиною культурного середовища міста Харкова, створити в межах торгово-розважального комплексу простір для діалогу з відвідувачами, обміну враженнями, настроєм та емоціями. Звідси – нове позиціонування харківського об’єкту: ««КАРАВАН» – ТРЦ приємних вражень». Ця ідея була відтворена в інтер’єрних рішеннях, дизайні, декорі, додаткових сервісах та організації простору в цілому. Також команда DCH I&RE продовжуватиме її реалізацію в маркетинговій політиці та підходах до проведення різноманітних заходів та активностей в ТРЦ «Караван».

Площа зони фудкорту збільшена до 1225 кв.м. На цьому місті тепер організовано мультифункціональний простір для відпочинку та розваг зі сценою, великим мультимедійним екраном та дитячим майданчиком.

Також у ТРЦ тепер встановлено акустичні кабінки, параметричні лавочки, обладнані ліфти для пересування відвідувачів з особливими потребами та інші додаткові сервіси. В компанії очікують, що всі ці зміни зроблять перебування гостей у ТРЦ більш комфортним, тривалим та зможуть задовольнити будь-які потреби, – шопінг, відпочинок, бажання спокійно попрацювати, поспілкуватися з сім’єю або розважитися.

Дякуємо!
Ви підписані на розсилку новин від Караван Outlet

Дякуємо!
Ваш запит надіслано.
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Нічого не знайдено.
Спробуйте ввести коректну адресу.

Пошук