Харків
10:00 - 22:00
 • ТРЦ

  10:00 - 22:00

 • Ашан

  8:00 - 23:00

 • Фудкорт

  10:00 - 22:00

 • Меблевий поверх

  10:00 - 20:00

Мапа ТРЦ Як дістатися
ru
ua
ru
Меню
Акустичні кабіни та street-food: «Караван» чекає на масштабну реконструкцію - kiev.karavan.com.ua

Акустичні кабіни та street-food: «Караван» чекає на масштабну реконструкцію

новини

На торгово-розважальний центр «Караван» у Харкові чекає масштабна реконструкція – територію біля ТРЦ впорядкують, екстер’єр та інтер’єр оновлять, а також розширять зону фуд-корту.

DCH Infrastructure & Real Estate, керуюча компанія мережі ТРЦ “Караван”, розпочинає реалізацію проекту вже 29 травня 2021 року, передає СтройОбзор.

Як розповіла СтройОбзору директор ТРЦ «Караван» Ольга Василенко, план реновації, розроблений девелопером із залученням провідної національної архітектурно-інжинірингової компанії UVT Group, націлений на повне оновлення фасадної частини та інтер’єрів ТРЦ, згідно з останніми світовими тенденціями в архітектурі та дизайні.

«Торгівельно-розважальні центри вже давно перестали бути просто місцем для шопінгу. Це місце, де люди проводять вільний час, зустрічаються, спілкуються. Тому наше завдання – створити міський мультифункціональний простір», – наголосила Ольга Василенко.

ЕКСТЕР’ЄР ТА ІНТЕР’ЄР

В рамках реконструкції буде відремонтовано фасад та вхідні групи. Також на вулиці буде організована зона відпочинку та street-food. А на парковці відремонтують пішохідні доріжки, поновлять розмітку. Саме паркування теж хочуть змінити, але над цим проектом роботи тільки ведуться.

Що стосується змін, які торкнуться інтер’єру, то йдеться про модернізацію торгової галереї, публічних просторів та зон розваг.

У ТРЦ встановлять сучасне мультимедійне обладнання, оновлять освітлення, замінять стилізацію вивісок.

Збільшать і кількість санвузлів із запровадженням нових санітарно-гігієнічних стандартів. Наприклад, таких як використання безконтактних технологій.

У процесі реновації буде проведено аудит інженерних систем та систем, що забезпечують безпеку, а також підвищено енергоефективність об’єкту.

Якщо говорити про інклюзивні заходи, то архітектори передбачили це. У будівлі обладнають безбар’єрні входи, також з’являться пандуси, при облаштуванні санвузлів також враховуватимуться потреби маломобільних груп населення.

НОВІ «РОДЗИНКИ»

Основний акцент буде зроблено на оновлення зони фудкорту. У торговому центрі зазначають, що сьогодні кількість місць на фуд-корті не відповідає потребам великої кількості гостей. Тому було вирішено збільшити цю зону на 65% – до 1225 кв. м. Посадкову зону розширять удвічі – з 320 до 610 місць. Це можна буде зробити за рахунок перепланування зали на першому поверсі.

Тут будуть як камерні зали, закриті від решти гостей, так і відкриті зони. У центрі фуд-корту з’явиться і дитячий майданчик, де батьки матимуть змогу залишити своїх малюків. Всього буде 11 закладів – кафе та ресторанів, чотири з них – з внутрішніми залами.

Серед «родзинок» – інші сервіси для підвищення комфорту відвідувачів. Наприклад, автоматичні камери зберігання речей, акустичні кабіни для дзвінків, станції підзарядки гаджетів та багато іншого.

Вартість проекту реконструкції ТРЦ “Караван” складає 9,5 млн. доларів. Але, незважаючи на масштаб робіт, закривати торговий центр не будуть повністю.

«Роботи проводитимуться з урахуванням зонування – девелопер поетапно реконструюватиме галереї, чергами закриваючи та знову відкриваючи їх для відвідувачів. На будь-якому етапі проекту у звичайному режимі працюватиме до 70% торгових галерей, а також продуктовий гіпермаркет АШАН», – пояснила керівник прес-служби мережі ТРЦ «Караван» Катерина Баркова.

Повністю завершити реконструкцію обіцяють у листопаді 2021 року.

 

 

Дякуємо!
Ви підписані на розсилку новин від Караван Outlet

Дякуємо!
Ваш запит надіслано.
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Нічого не знайдено.
Спробуйте ввести коректну адресу.

Пошук