Харків
10:00 - 22:00
 • ТРЦ

  10:00 - 22:00

 • Ашан

  8:00 - 23:00

 • Фудкорт

  10:00 - 22:00

 • Меблевий поверх

  10:00 - 20:00

Мапа ТРЦ Як дістатися
ru
ua
ru
Меню
На рівні найкращих сучасних молів: яким буде фудкорт

На рівні найкращих сучасних молів: яким буде фудкорт "КАРАВАНА" після реконструкції

новини

Ті, хто любить довго ходити магазинами, знають: у цьому процесі важливі приємні паузи. Насолоджуючись смачною кавою з десертом чи дієтичним салатом, легше прийняти виважене рішення, чи потрібні, наприклад, ще одні джинси чи блузка. Яким би захоплюючим не був шопінг, я завжди роблю перерву, щоб не перетворити його на марафон, що виснажує.

Це золоте правило я застосовую скрізь, а особливо у великому торговому центрі як ” Караван ” . Тому фудкорт та ресторанчики ТРЦ за довгі роки відвідувань я знала як свої п’ять пальців. Але масштабна реконструкція, яка розпочалася у моєму улюбленому шопінг-раю, обіцяє цікаві сюрпризи. На візуалізаціях фасаду та інтер’єрів, якими поділився з городянами ТРЦ “Караван”, вони мають дуже привабливий вигляд: стильні, яскраві, сучасні.

Урочисте відкриття оновленої фудзони ТРЦ чекатиме ще кілька місяців, але цікавість невигубна, тому я активно пошукала в інтернеті, звернулася за роз’ясненнями до “Каравану” і постаралася все дізнатися.

Отже, для любителів розслабитись на фудкорті є чудові новини! Після оновлення він стане дуже просторим. Якщо раніше я разом з багатьма відвідувачами ТРЦ журилася про те, що було тісно, то тепер розміститися з комфортом тут зможуть більше 600 осіб! У “Каравані” розповіли, що площа фудкорту збільшиться більш ніж удвічі, а сама локація вийде на рівень найсучасніших моллів і стане справжньою “родзинкою” ТРЦ.

Якщо ви як я любите посидіти в ресторані, тоді ви напевно оціните, що тепер таких місць із затишною камерною атмосферою стане більше – тут розмістяться три просторі заклади європейської та азіатської кухні.

Але затишок можна буде знайти і не віддаляючись від натовпу відвідувачів. ТРЦ планує встановити кілька зон з диванами, які, напевно, будуть облюбовані парочками та дружніми компаніями, а також острівці з барними стійками.

Але нове зонування – це не найголовніше. Куди цікавіше новинки, які на нас чекають. Наприклад, тепер на фудкорті буде дитяча зона з лабіринтами та гірками. Там можна буде залишити дитину і, не випускаючи її з уваги, перекусити та відпочити.

Тим, кого за трапезою застав важливий дзвінок, тепер не доведеться шукати тихий куточок торговельного центру: прямо на фудкорті з’являться акустичні кабінки, в яких можна вести приватні розмови, не відволікаючись на шум. Також будуть станції для заряджання гаджетів.

І ще одне: після реконструкції у зоні фудкорту проходитимуть цікаві івенти, адже тепер тут з’явиться велика мультимедійна сцена. Вже цікаво, які заходи плануються і які зіркові гості нас розважатимуть.

Реконструкція ТРЦ “Караван” стартувала наприкінці травня. Яким буде оновлений торговельний центр – побачимо вже у листопаді 2021 року.

 

Дякуємо!
Ви підписані на розсилку новин від Караван Outlet

Дякуємо!
Ваш запит надіслано.
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Нічого не знайдено.
Спробуйте ввести коректну адресу.

Пошук