Ресторани, Ресторани та кафе
с 10:00 до 22:00.
067 570 3737

Якиторія

Ресторан «Якіторія» у новому форматі з відкритою кухнею в ТРЦ «Караван».
У меню представлений широкий асортимент суші-сетів, ролів, страви традиційної паназіатської кухні: рамен, локшина, а також вибір бургерів, вегетаріанський бургер з котлетою з фалафель, салати, гриль-меню та десерти.
На постійній основі діють акції:
1. «Щасливі години на меню ресторану та на напої бару»:
– в будні дні з 15-00 до 18-00 – отримайте другу страву, таку ж саме, за 1 гривню;
– з пн-чт в будь-який час – отримайте другий напій, такий самий, за 1 гривню.
2. «1+1 Забирай сам» – це можливість замовляти улюблені страви доставки по телефону або на сайті, забирати їх в ресторані самостійно та отримати: другу страву, таку ж саме, за 1 гривню, або 20% знижки на своє замовлення.
3. У будні дні передбачені спеціальні пропозиції на сніданки та бізнес-ланчі.
«Якіторія» зустрічає гостей привітним сервісом. Основний зал розрахований на 42 посадочних місця і 32 комфортних посадкових місця на балконі, звідки відкривається прекрасний вид на каток. Для компаній з 10-15 осіб в залі розміщений великий дерев’яний стіл, за яким зручно та комфортно всім разом продегустувати різноманітне меню ресторану.
Поки Ви відпочиваєте, вашим діткам, крім цікавого та корисного меню, є сюрприз – це улюблені лабіринти в спеціально обладнаній дитячій кімнаті. Це прекрасне місце, щоб відзначити дорослі або дитячі дні народження в атмосфері сучасної Японії! Кожен іменинник отримує від нас знижку в розмірі 20% на всю кухню та солодкий подарунок.
Ми з нетерпінням чекаємо вас у гості в ресторані Якіторія в ТРЦ «Караван» на 2 поверсі, детально з меню можна ознайомитися на сайті yaki.kh.ua.

Акции и события