Магазини в ТРЦ Караван, Магазини чоловічого одягу
10:00-22:00
050 555 3124

Tamir

TAMIR – український бренд чоловічого класичного одягу. За час існування зарекомендував себе не тільки на території України, а й за її межами.

Продукція від TAMIR виготовляється на швейних фабриках України, виробничі цехи яких, оснащені висококласним обладнанням і відповідають всім санітарним нормам. Асортимент якісних тканин і фурнітури, що використовується при виробництві товарів, дозволяє пропонувати нашим покупцям одяг справжнього європейського рівня.

В основі політики бренду лежить відповідність якості товару європейським стандартам і слідування останнім тенденціям моди, щоб наші клієнти завжди були в центрі уваги.

Ми можемо задовольнити будь-який, навіть найвишуканіший смак, так як у нас представлений широкий асортимент чоловічого одягу: костюми і піджаки, пальто, куртки і плащі, сорочки, штани та джемпера, а також для доповнення і завершення вашого образу ми зможемо запропонувати великий вибір аксесуарів. Маленькі модники так само не залишилися без уваги – дитячі костюми, піджаки, сорочки, штани та аксесуари представлені в колекціях.

Також велику увагу ми приділяємо сервісу обслуговування клієнтів. Наш персонал має багаторічний досвід роботи і постійно вдосконалюється, проходячи різні тренінги. Тим самим ми створюємо найкращі умови для наших клієнтів при виборі потрібного йому товару.

TAMIR – стиль та впевненість в собі будь-якого чоловіка.

Акции и события