Розваги
10:00-22:00
095 287 3503

Океанаріум

Океанаріум в ТРЦ «Караван»- це один із небагатьох реалістичних океанаріумів в Україні, який яскраво та глибоко передає атмосферу підводного життя. Це частинка Індійського океану, створена всередині нашого комплексу. Для того, щоб наші рибки почували себе як вдома, в океанаріумі постійно підтримуються складні технологічні процеси, які дозволяють створити життєво важливі умови для мешканців Індійського океану.

Десятки наших співробітників стежать за станом здоров’я риб, контролюють хімічний і біологічний склад води 24 години на добу. І завдяки всій цій роботі більше двадцяти видів риб, перевезених з далекого узбережжя Індії, здатні подарувати спокій і умиротворення всім нашим відвідувачам.

В океанаріумі вже живуть риби-метелики, монодактіли, скатофагуси, риби-ангели, риби-білки, губани , луціани, групери ,платакси, риби-крилатки, риби-хірурги, риби-носоріги , риби-сержанти, риби-лисиці, спіноріги, солодкогуби, золоті каранги, а також мурени.

Хочете дізнатися, як в мегаполісі живуть мешканці Індійського океану? Запрошуємо Вас на безкоштовні оглядові екскурсії в океанаріум , який знаходиться у відкритому доступі для всіх бажаючих! Дивовижне поруч!

Акции и события