Відкривайте свою осінь у ТРЦ «Караван»!

У цієї осені – легка хода та новеньке вбрання. Осінь мотивує на зміни, це завжди – новий етап у житті та нові образи для офісної роботи, посиденьок з друзями та побачень.

Тому саме час завітати до ТРЦ «Караван», де ваші улюблені крамнички вже підготували на осінь стильні ділові ансамблі для амбітних та працелюбних, романтичні сукні та мережеві топи для мрійливих, шкіряні моделі для ефектних та сміливих, комфортні та практичні речі з деніму та бавовни – для тих, хто обирає кежуал.

Зорієнтуватися у трендах та пропозиціях крамничок допоможе шопінг-практика з подружками або сім’єю. Якщо ж ви прагнете нових знань з моди та стилю або якісних змін у власному вигляді, тоді обов’язково скористайтеся чудовою можливістю від ТРЦ «Караван» та запишіться на індивідуальну безкоштовну консультацію професійного стиліста-шопера або відвідайте відкриті лекції від стиліста, що будуть проходити щоп’ятниці о 19:00.

4.09 – Тренди fw20-21. Актуальні кольори, фасони, аксесуари на період осінь-зима 20-21

11.09 – Як підібрати одяг по типу фігури? Основні фасони, силуети і стилістичні трюки для корекції фігури.

18.09 – Капсульний гардероб: чарівна паличка для жінки

25.09 – Актуально vs Неактуально. Актуальні і неактуальні фасони і поєднання сучасності. Як за допомогою одягу йти в ногу з часом і виглядати молодше.

Відкривайте свою осінь у ТРЦ «Караван»!

Оставить отзыв

Отзывы