Творчі майстер-класи у серпні

1400 450 1

Жителі Харкова виявили зону підвищенної активності в ТРЦ «Караван». За словами очевидців – гостей і відвідувачів ТРЦ, щосуботи в галереї, біля океанаріуму відбувається дивне.

«Караван – наше улюблене місце для зустрічей і покупок, і ми практично щодня приходимо всією сім’єю в торогово- розважальний центр. Ми довго гуляємо, обговорюючи новини і покупки – у нас така сімейна традиція, але в суботу все було по-іншому. Буквально на наших очах, ми з чоловіком навіть і не помітили як це сталося, наша дитина з нізвідки приніс нам справжню Золоту рибку! Ми дуже здивувалися і відразу запитали, де він взяв її, адже кишенькових грошей у нього не було! Виявляється, поки ми прогулювалися і були зайняті придбаннями, наш син пройшов майстер – клас і поробку показав нам. Подиву не було меж, адже раніше він навіть інтерес не виявляв до творчості» – пише на сторінці в соцмережах відвідувачка. «Коли ми пішли подивитися де і як все проходить, ми здивувалися ще більше: діти були настільки захоплені процесом творчості, що на нас навіть ніхто не звернув уваги. В мене питання: як абсолютно стороннім людям вдається так впливати і залучати у процес? Хто знає?”

В ході детального розслідування фактів, нашими експертами було зафіксовано підвищений рівень творчої активності на території ТРЦ, пояснити який за допомогою наукових методів не можливо. За словами Олекандра Насікана, наймолодшого мага і таролога України: «Чари і творчість завжди реальні там, де в них вірять і чекають».

Команда ТРЦ «Караван» чекає на вас щосуботи з 14.00 до 16.00, щоб всі могли випробувати на собі силу творчості і магії! У нас ще багато сюрпризів і цікавих занять:

4.08 – В гостях у «Золотої рибки», акварель;

11.08 – «Морські мешканці», бісер;

18.08 – Різнокольорове літо, гуаш;

25.08 – Готуємося до школи разом, плетіння закладок і стрічок.

Коли: 4, 11, 18, 25 серпня з 14.00 до 16.00

Де: ТРЦ «Караван»

Все про творчість і яскраві події на сайті ТРЦ Караван Харків і телеграм – каналі, долучайся!

Оставить отзыв

Отзывы