Школа: Новий сезон починається в ТРЦ «Караван» Харків

1400x450 KARAVAN BTS 18
Перше вересня – подвійне свято! Для команди ТРЦ «Караван» Харків кожне перше вересня – привід щоб запросити всіх, хто посилено готувався і чекав цей день, щоб відзначити початок нового навчального сезону незабутніми і яскравими пригодами в компанії друзів.

У цей особливий день ми приготували спеціальний розклад. Для самих уважних і допитливих наші вчені зі спеціальної секретної лабораторії відкриють таємниці цікавої фізики та хімії. Далі перейдемо до наук розваг: зіграємо на Playtronica, на фруктах і звичайно на вертушках справжніх діджеїв!      У розкладі уроки співу від вокальної студії «Trioli», ментальна арифметика і прокачування хайпа. Як хайпить по-дорослому розкажуть і покажуть в Харківській школі блогерів, і навіть якщо з тобою прийде старше покоління, батькам теж буде чим захопитися. Спецкурс «wow мама» і «крутий тато» те, що потрібно, щоб зустріти новий навчальний рік. Разом з Олексієм Бессоновим приготували і засекретили спецкурс «Суперсила»: все, щоб твоя пам’ять була суперсилою як у Бонда, Кінгсмена або нобелівського лауреата.

Приходь і переконайся сам: Перше вересня разом з ТРЦ «Караван» – це весело і драйвово!

Коли: 1 вересня

Де: ТРЦ «Караван» Харків, алея з океанаріумом

Найяскравіші моменти першого дня нового навчального сезону 2018 на сайті ТРЦ Караван Харків і телеграм-каналі, долучайся!

Facebook

Instagram

Офіційні умови розіграшу на заході “Знову до школи”

 

Оставить отзыв

Отзывы