Шалений драйв, стопудовий саунд та найкраща 20 –ка: Rock OctoberFest в Харкові!

Осінь повністю вступила в права, а це означає, що: Rock OctoberFest знову буде хвилювати, заражати драйвом та пригощати.

Найкрутіші команди, які грають 100% рок вже готові до зустрічі з тобою та твоїм містом: 40%, Aeroslaves, Just two; Via music group, The dops, Black mesa та Шелдон Купер. А ще безліч розваг та випробувань, що дадуть змогу для  кожного, хто любить рок, гарну компанію та пінне незабутньо провести вихідні в Каравані.

Чемпіонат з бірпонгу, загадки та квести на тему пінного, хмільний бокс та класична національна розвага – український бойовий гопак в атмосфері рокового саунду вже оцінила громада Дніпра, тепер черга за Харковом!

Але перша столиця визнає новації, тому спеціально Rock OctoberFest в Харкові наймаштабніше свято вуличної їжі, довжелезна карта пінного та сало- бар, що не залишить нікого осторонь.

А для прихильниць самого волелюбного музичного стилю з українським характером – конкурс авторського орнаменту для рушника за старовинним традиційним рецептом мольфарів. За повір’ям, кожна незаміжня дівчина, що закодує своє побажання в орнамент, отримає долю, яку вимріяла.

Магія та харизма волелюбної музики, запальних конкурсів, гастрономічних став, безліч сортів пива, – все це щоб у суперпозитивному настрої зустріти з друзями та коханими легендарний гурт «Біла Вежа»!

Приходь, свято музики та пива об’єднує!

Коли: 29 вересня, початок фесту о 12.00

Де: ТРЦ «Караван» Харків

Найяскравіші світлини з всіх подій на нашому сайті та телеграм – каналі, долучайся!

kharkov.karavan.com.ua

www.facebook.com/karavankharkiv

www.instagram.com/karavan_trc_kharkiv

t.me/karavan_trc_kharkiv

Оставить отзыв

Отзывы