Рейтинг ТОП 5 прогулянкових колясок 2020

Досі не можете обрати функціональну та легку прогулянкову коляску❓
Зустрічайте наш рейтинг ТОП 5 прогулянкових колясок 2020:
1️⃣ Easy Walker Miley
🧸З 3 місяців і до 4 років, вона витримує навантаження до 22 кг. Дана модель має просту і надійну систему складання однією рукою. Нахил спинки тут регулюється клавішею, вона також може прийняти горизонтальне положення. 👌🏻Фірмова підвіска забезпечує плавність ходу і хорошу амортизацію кожного колеса.

2️⃣ Britax Romer B-Agile R 🚼 Модель легко складається однією рукою, має досить вузьку базу, внаслідок чого без проблем поміщається в багажнику авто. Сидіння розкладається до повністю горизонтального положення, що забезпечує комфортний сон😴малюку. 🙌🏻Коляска сумісна з системою Click & Go, що істотно розширює її можливості, має великий капор з віконцем, а також непроколювані колеса.

3️⃣ BABYZEN YOYO² 🤗Здатна витримувати дитину до 17 кг. Це відмінний варіант для подорожей✈️з новонародженим, де є все, щоб поїздка або політ пройшли з максимальним комфортом. Коляска складається натисканням однієї кнопки, вона компактна і практично не займає місця в складеному вигляді.

4️⃣ Cybex Eezy S+ 2 🚼Можна використовувати з народження в комплектації з коконом S. Спинка зручно регулюється для 😴сну. Дана модель укомплектована великим капюшоном з високим захистом від🌤ультрафіолету, а також регульованою підніжкою.

5️⃣ Baby Design Look Air 2020 🌟Оновлена модель цього року, яка має надувні колеса, хорошу амортизацію і складається однією рукою. Спинка має багато можливостей регулювання для комфортного положення😴малюка. Бампер знімного типу виконаний з якісної й практичної еко-шкіри. В комплекті від виробника є 🌨дощовик і чохол для ніг, що захищає від несприятливих погодних умов.❄️

✍️Залишились питання? Пишіть нам у дірект або у коментарях✨

🌐 Замовляйте на сайті з безкоштовною доставкою📦
📲 0-800-75-71-75 (безкоштовно)

Залишити відгук

Відгуки