Примір весну

ТРЦ «Караван» відкриває весняний сезон

Скільки б зимі не мести, а у фешн-світі весна майже у дверях, адже у своїх модних забаганках ми вже розмірковуємо над мереживними сукнями, летючими спідницями, яскравими підборами, шарфиками з шовку та новими джинсами. Міркування – міркуваннями, але без примірки не обійтися, не кажучи про задоволення від цього процесу, що іноді приємніше за покупку. Головна новина – бутики ТРЦ «Караван» вже напоготові приміряти весну разом із вами! Головні тренди сезону у Reserved, LC Waikiki, ANDRE TAN, Betty Barclay, Marc Aurel, Cacharel – акцентована лінія плечей, смугасті принти, широкі штани в офісному стилі, довгі сукні, квіткові мотиви, тотал джинс. Це та багато інших цікавих фешн-знахідок чекає у магазинах ТРЦ «Караван», щоб ви могли створити свої ефектні весняні образи.

Але одяг та взуття – далеко не все, адже у людині багато чого має бути прекрасним та готовим до нового сезону. Спортивні бренди Марафон, PUMA, Arena, Adidas, Reebok радять вибрати цей час для того, щоб почати займатися спортом, якщо він ще не є часткою вашого життя.

Вивчити весняні новинки та додати найліпше та найефектніше до свого б’юті-догляду та мейку пропонують BROCARD, Yves Rocher та LOccitane.

Наближуймо весну разом! До зустрічі у ТРЦ «Караван»!

 

Залишити відгук

Відгуки