#Караван’sDay в Харкові

Всі святкують Birthday, а в Каравані три дні запаморочливого шопінгу, подарунків і концерт NK | Настя Каменських – адже це все #Караван’sDay.
У наш День народження Black Friday не обмежиться тільки п’ятничними знижками до 70%, а продовжиться протягом 3-х днів – починаємо в п’ятницю і шопімся до неділі.
24 і 25 листопада, коли всі ціни в ТРЦ «Караван» будуть в режимі мінімум, у кожного відвідувача буде можливість не тільки прокачати персональний образ, а й випробувати удачу. Весь ТРЦ перетвориться в TV шоу-програму, взявши участь в якій ніхто не піде без подарунка.
«Оркестр шоу», «Хто зверху», «Брейн Ринг», «Супермодель», «Шоу барабанів», «Хвилина для перемоги» ці шоу чекають тебе в суботу – 24 листопада. Фіналом суботнього дня стане розіграш подарунків від ТРЦ «Караван»: той самий IPhone X знайде свого власника, а витончені сережки, виконані в білому золоті, інкрустовані діамантами знайдуть свого володаря і ще ціла лавина подарунків від улюблених брендів чекає своїх щасливців!
25 листопада ми продовжимо дивувати, радувати і обдаровувати подарунками: «Бармен шоу», «Майданс», «Розсміши коміка», «Орел і решка», «Пломбір-шоу», батл «Хто хоче стати мільйонером?», «Шоу-барабанів », «Арт-шоу» – розваги та емоції на будь-який смак.
Протягом двох днів буде працювати супер Insta – фотозона, бажаючі зможуть отримати портрети від шаржиста, а так само для вас солодка вата і святковий торт як на справжньому Birthday, адже все це #КАРАВАН’sDAY!
Фіналом 3-х денного марафону подарунків від ТРЦ «Караван» стане найяскравіше зоряне привітання, якого всі чекають – виступ NK | Настя Каменських (https://ru-ru.facebook.com/nkofficialcom/)

Вхід вільний 😉

Коли: 23-25 ​​листопада

Де: ТРЦ «Караван», алея до океанаріуму.

Найяскравіші моменти фестивалю на сайті ТРЦ Караван Харків (https://kharkov.karavan.com.ua/) і телеграм – каналі karavan_trc_kh (https://t.me/karavan_trc_kharkiv), приєднуйся!

Оставить отзыв

Отзывы