Долина казок і представництво Святого Миколая: ТРЦ «Караван» переходить в зимовий режим роботи

З настанням нового календарного року всі ми чекаємо на дива і віримо, що прийдешній 2019 буде ще щасливіший і ще яскравіший. Але як ми знаємо, чудеса трапляються тільки там, де в них вірять і чекають. Саме тому з 15 грудня офіційне представництво Святого Миколая починає роботу в ТРЦ «Караван» в Харкові.

Театралізоване шоу, марафон кенді барів, новорічні майстер-класи, зоряний планератій, безліч конкурсів та дискотека і все це в компанії казкових героїв і улюблених персонажів.

«Це справжне зимове шоу, в якому задіяні понад 100 чоловік аніматорів і учасників, ми знаємо, що наша аудиторія особлива і чекає особливої програми. Безліч цікавих конкурсів і по-справжньому чарівна фото – зона, тому що приймати офіційне представництво Святого Миколая для нас сама почесна місія », – ділиться враженнями директор ТРЦ Ольга Василенко.

У кожному місті, де представлений ТРЦ «Караван» пройде урочисте відкриття зимового казкового простору, адже свято має прийти в кожен будинок. Спеціально для ТРЦ «Караван» в Харкові ми нарядимо найбільшу і ультратехнологічную 3D ялинку, на якій знайдеться місце для побажань і авторського дизайну всіх гостей свята.

Вся команда ТРЦ «Караван» і довірені особи Святого Миколая вже готуються до зустрічі з вами: подарунки, призи, казкова атмосфера свята і дива – все це вже чекає вас в ТРЦ «Караван».

Як у кожній казковій долині у нас теж буде свій пряниковий будиночок із садом із цукерок. Запрошуємо всіх, хто вірить в диво і добро зробити свій авторський проект з пряників, викласти фото в Інстаграм з дописом #Караван_2019. Автор поста з найбільшою кількістю лайків отримає суперприз від Святого Миколая та ТРЦ «Караван». Приєднуйся, щоб разом зустріти Новий 2019!

Коли: 15 грудня, стартуємо в 14.00

Де: ТРЦ «Караван» Харків, алея до океанаріуму

Бути в центрі подій, новин і прем’єр з телеграм-каналом @karavan_trc_kh

Оставить отзыв

Отзывы