Дні персонального стиліста в ТРЦ «Караван»

Тільки 3 тижня кожні вихідні ТРЦ «Караван» дарує всім модницям чудову можливість стати кращою версію самих себе – скористатися послугами персонального стиліста-шопера!
18-19 липня, 25-26 липня та 1-2 серпня досвідчений стиліст буде радити, консультувати та допомагати аби ви сказали «вау» своєму вигляду та гардеробу. Чукаєте, в чому піти на побачення, важливу ділову зустріч чи розмірковуєте, брати чи не брати ще одні джинси момс? Чи може ви бажаєте окинути свіжим оком свій стиль і зовнішність та щось змінити на краще? Що ж, тепер ви можете отримати неупереджену, а головне, професійну пораду.

Стиліст проаналізує ваші смаки, кольоротип, переваги вашої фігури та допоможе вибрати саме ті фасони та фактури, що вам личать найбільше. Після кропіткої, але дуже цікавої роботи зі стилістом ви отримаєте або той влучний образ, якого прагнули, або, у разі загальної консультації, персональний style-файл з рекомендаціями по моделям одягу, кольорам та з прикладами конкретних луків.

Що зробити аби скористатися цією унікальною можливістю? Все, що треба – це записатися до стиліста, використовуючи форму за посиланням https://widget.bookform.ru/32640/ Кожному клієнту він приділяє максимум уваги і робота може зайняти близько двох годин, тож поспішайте, бо кількість місць обмежена!

До речі, ті, хто отримає консультацію стиліста, зможуть позмагатися за приз від ТРЦ «Караван» – подарунковий сертифікат на суму 1000 гривень. Потрібно лише викласти своє селфі в образі, який підбере вам професіонал від моди на своїй сторінці у соцмережах та тегнути ТРЦ «Караван». Приз отримає той, чиє фото набере до 5 серпня максимальну кількість лайків.

Чекаємо в ТРЦ «Караван»!

Оставить отзыв

Отзывы