Мережа дитячих розважальних комплексів FLY KIDS розпочинає грандіозну акцію

Вітаємо!

Мережа дитячих розважальних комплексів FLY KIDS розпочинає грандіозну акцію. Просимо розмістити на сайті та в соцмережах наступну інформацію:

Шалений розпродаж! До 70% знижки на розваги!

Такого ще не було! Лише цього літа (а ви ж помітили, що воно добігає кінця, так?) Fly Kids оголошує ШАЛЕНИЙ РОЗПРОДАЖ! На вас чекають знижки до 70% на улюблені розваги, анімаційні програми та послуги!

І це ще не все! Розпродаж закінчиться разом з літом, а знижки залишаться з вами! Як це можливо? Купуєте сертифікат з обраною послугою та можете скористатись ним в будь-який день до кінця 2020 року!

🛍 на вхідні квитки -50%

🛍 на анімаційні програми та шоу — до -40%

🛍 на пакетні пропозиції для святкування Дня народження — до -30%

🛍 на додаткові послуги — до -70%

Вигідно сплануйте вже зараз святкування Дня народження, початку навчального року або ж влаштуйте власне свято коли заманеться!

🔹 Продаж сертифікатів за акційною вартістю завершиться в останній день літа – 31.08.2020 або після продажу останнього доступного сертифікату. Кількість обмежено, тож не відкладайте придбання на останній день!

🔹 Скористатись обраною послугою можна в будь-який день до 31.12.2020 включно.

🔹 Точний розмір знижки дізнавайтесь на сайті flykids.ua в розділі SALE або за телефоном 068-029-29-29. Заповнюйте форму на сайті для замовлення, наші менеджери зателефонують та допоможуть оформити замовлення.

Грай, святкуй, літай — шалені знижки скоріш хапай!

Оставить отзыв

Отзывы