Магазини в ТРЦ Караван, Магазини техніки
10.00 - 22.00
050 468 4090

Moyo

MOYO – це сучасні магазини цифрової та IT-техніки. Головна ідея кожного магазину – пропозиція індивідуального рішення для будь-якого споживача, стосовно області використання: для подорожей, дозвілля, спілкування, роботи, навчання, ігор. Центральну позицію в асортименті MOYO займає ноутбук – справжній помічник в житті сучасного споживача, яка веде активний спосіб життя.

Концепція MOYO дуже дружелюбна по відношенню до покупця. Магазини MOYO виділяються яскравим внутрішнім оформленням, відкритим зручним викладенням товарів, демократичними цінами і широким асортиментом цифрової техніки і всіляких аксесуарів до неї, а високий рівень компетенції продавців і професійний підхід в консультації позиціонує мережа MOYO як експерта на IT-ринку.

Мережа MOYO – це:
• принципово новий формат сервісу;
• відомі світові бренди, новинки цифрової техніки: Apple, Sony, Acer, Samsung, Canon, Asus, Nikon, HP, і інші;
• широкий асортимент ультрабуків, ноутбуків, планшетів, фотоапаратів, мобільних телефонів, смартфонів, відеокамер, і аксесуарів до них;
• професійні консультації по вибору техніки;
• настройка техніки, установка програмного забезпечення і необхідних додатків.

Асортимент магазинів MOYO: ноутбуки, комп’ютери, фото-, відеокамери, портативна техніка, мобільні телефони, периферія, монітори, телевізори, аксесуари під будь-який товар з асортименту, витратні матеріали, програмне забезпечення, ігрові консолі і т.д.

Акции и события
Moyo