Ресторани, Ресторани та кафе
10:00-22:00
067 571 6523

Mafia

Ресторан «Мафія» в торгово-розважальному центрі «Караван» гарне місце для сімейного застілля, романтичного побачення та святкування будь-якої події. Як завжди, філософія ресторану «Мафія» – це зручність і якість за доступними цінами.
У меню представлений широкий асортимент традиційних італійських страв: ароматні метрові та круглі піци, апетитні пасти, вишуканий асортимент суші, ролів, сетів, а також вибір різноманітних соковитих бургерів, гриль-меню, салатів та десертів.
На постійній основі діють акції:
1. «Щасливі години на меню ресторану та на напої бару»:
– в будні дні з 15-00 до 18-00 – отримайте другу страву, таку ж саме, за 1 гривню;
– з пн-чт в будь-який час – отримайте другий напій, такий самий, за 1 гривню.
2. «1+1 Забирай сам» – це можливість замовляти улюблені страви доставки по телефону або на сайті, забирати їх в ресторані самостійно та отримати: другу страву, таку ж саме, за 1 гривню, або 20% знижки на своє замовлення.
3. «Середа – день суші в Mafia» – замовляйте вишукані суші-сети з основного меню: Фірмовий, Філадельфія, Філадельфія Лосось та Філадельфія Лосось Де Люкс, отримайте сет «Презент» за 1 гривню.
4. У будні дні передбачені спеціальні пропозиції на сніданки та бізнес-ланчі.
Ми чекаємо вас у гості в ресторані Мафія в ТРЦ «Караван» на 1 поверсі, біля океанаріуму, детально з меню можна ознайомитися на сайті mafia.ua/ua/kharkov.

Акции и события
Mafia