Кафе, Ресторани та кафе

KFC

KFC (Kentucky Fried Chicken) – це популярна у всьому світі мережа ресторанів швидкого обслуговування, яка стала відома завдяки своєму неперевершеному смаку і своїй бездоганній якості страв з курки.
KFC – міжнародний бренд ресторанів швидкого обслуговування, представлений в більш ніж 130 країнах світу. Легендарна курка KFC, виготовлена за рецептом полковника Сандерса, продається в більш ніж 21 000 ресторанів по всьому світу. Рецепт панірування з 11 трав і спецій є комерційною таємницею та відомий лише декільком співробітникам KFC.
В Україні в KFC, як і у всіх інших ресторанах мережі в світі, прийняті високі стандарти якості та безпеки харчових продуктів. Продукція проходить багатоступінчастий контроль при виробництві, зберіганні, доставці, приготуванні і сервіруванні страв. KFC надзвичайно ретельно відбирає постачальників і контролює їх роботу протягом всього співробітництва. Для приготування страв KFC використовує тільки цілісну курку від українських виробників. Все це допомагає забезпечити найвищу якість і відмінний смак страв.
Слідкуйте за нашими новинами в офіційних соціальних мережах

Акции и события