Магазини в ТРЦ Караван, Магазини кросівок, Магазини чоловічого взуття, Магазини чоловічого одягу

BB&T

У мультибрендовому магазині Best Bip & Tucker (BBT) для стильних, успішних і впевнених у собі чоловіків завжди знайдеться відповідний цибулю.

Ви зможете купити одяг, взуття, аксесуари, які володіють бездоганною європейською якістю.

Модні, практичні речі допоможуть створювати красиві і привабливі образи на всі випадки життя.

Колекції бренду представлені оригінальною продукцією популярних брeндов: Harmont & Blaine, Emporio Armani EA7, Meyer, Eterna, Colmar, Olymp, Baldessarini, Ferrante, Desoto, Fynch – Hatton та ін. Одяг має сучасний дизайн, який відповідає світові тенденції моди.

Завдяки чому можна підкреслити почуття стилю, індивідуальність чоловіки. У ній будь-який представник сильної половини людства буде відчувати себе стильно і привабливо.

BBT fashion group – компанія, в складі якої знаходиться і ОВТ, – це офіційний представник в Україні популярних eврoпeйскіх брендів.

Всі моделі оригінальні, що підтверджується докумeнтально. За допомогою досвідчених консультантів можна підібрати потрібні образи – для офісу, світської вечірки, зустрічі діловими партнерами або романтичного побачення. А також, створять гарне вбрання до весільного торжества або для повсякденного використання.

Всі вироби виготовляються з високоякісних тканин, відповідно до європейських стандартів, а також із застосуванням новітніх технологій.

Акции и события