Магазини аксесуарів, Магазини в ТРЦ Караван, Магазини взуття, Магазини жіночого взуття, Магазини кросівок, Магазини одягу, Магазини чоловічого взуття, Спортивний одяг та інвентар

ALL STARS

В мультибрендових магазинах ALL STARS представлений широкий асортимент оригінального взуття, одягу і аксесуарів спортивного стилю. Головна особливість магазинів – величезний вибір кросівок і кедів, багато з яких є ексклюзивними на території України. У магазинах, а також на сайті allstars.ua представлені всесвітньо відомі sportswear бренди: Nike, Jordan, Converse, Helly Hansen, Adidas, New Balance, Ellesse, Vans, Native, Puma, New Era, Easpak, Crep, Mr. Lacy, Mr. Tee, Carhartt WIP.

Компанія Делта Спорт є офіційним і ексклюзивним дистриб’ютором в Україні та СНД брендів: Nike, Converse, Helly Hansen, Speedo. Крім мультибрендових магазинів ALL STARS компанії також належать концептуальні магазини Nike, стокові магазини Nike, монобрендові магазини Helly Hansen, Speedo і Converse, магазини Delta Sport, включаючи онлайн-магазин deltasport.ua.

Акции и события