Магазини іграшок, Магазини в ТРЦ Караван, Магазини сувенірів та подарунків, Магазини товарів для дітей
10:00-22:00
099 352 9522

AKVAREL

«Akvarel» – це не просто мережа магазинів канцелярії.

Наше головне завдання – зробити ваше життя більш яскравим і емоційним, додати в неї райдужних і веселих фарб, урізноманітнити ваше дозвілля, допомогти в навчанні і роботі Наш асортимент вже давно вийшов за рамки тільки канцелярських товарів.

У нас ви можете придбати сувенірну продукцію для дорослих і різноманітну літературу для дітей, набори для творчості як для любителів, так і для досвідчених майстрів, новорічні та дитячі іграшки, розвиваючі ігри та офісне приладдя і багато інших речей, які так необхідні всім нам в повсякденному життя.

Ми пройшли величезний шлях від дня відкриття свого першого магазина в 2007 році і зараз нам дійсно є чим пишатися. Більше 40 магазинів «Akvarel» успішно працюють по всій країні, нами проведено сотні творчих майстер-класів для дорослих і дітей, десятки соціальних акцій, в тому числі і щорічний всеукраїнських дитячий фестиваль AKVAREL JUNIOR FEST, за участю «зірок» української естради.

Але найголовніше наше досягнення – тисячі вдячних покупців, багато з яких одного разу зайшовши в наш магазин згодом стали нашими добрими друзями і тепер постійно повертаються до нас в гості не тільки за покупками, а й просто за позитивними емоціями.

Асортимент нашої компанії постійно розширюється. Ми прагнемо радувати Вас яскравими новинками, різноманітними акціями та вигідними пропозиціями. Будучи зручним інструментом в роботі з Вашим менеджером, каталог канцтоварів допоможе швидко знайти все, що Вам потрібно.

Якщо з яких-небудь причин Ви не можете знайти потрібний товар у нашому каталозі, обов’язково повідомте про це нашому менеджеру, і ми постараємося Вам допомогти. Асортимент наших товарів постійно росте і поповнюється новинками. Можливо те, що Ви шукайте вже в процесі додавання в наш прайс-лист.

З нами Ви побудуєте роботу так, як зручно саме Вам.

Акции и события