Відкриття магазину бренду CROPP в оновленій концепції

11.05.19 в місті Харкові в ТРЦ Караван відбудеться відкриття магазину CROPP в оновленій концепції.

Новий магазин CROPP розміститься на площі 853 кв.м., на першому поверсі ТРЦ Караван і буде радувати своїх покупців не тільки новим інтер’єром, але і ще більш широким асортиментом товарів. Ще більше цікавих інтер’єрних рішень, ще більше стильних якісних речей.

Бренд CROPP відноситься до польської fashion-групи LPP, яка розвиває також мережі магазинів RESERVED, MOHITO, HOUSE і SINSAY. Варто зазначити, що на сьогоднішній день LPP є найбільшим міжнародним гравцем сегмента fashion на українському ринку. Станом на сьогоднішній день компанія управляє понад 1700 магазинами в 18 країнах Центральної та Східної Європи, Близького Сходу.

Бренд орієнтований на молодіжну аудиторію, він вписується в міський простір і широке розуміння urban lifestyle. Адресований для занурених в міське життя молодих дівчат і юнаків, які живуть по-своєму, а одяг підкреслює їх індивідуальний стиль. У колекціях бренду чітко проглядається вплив поп-культури і хіп-хопу, захоплення графіті і стріт-артом, міським спортом і музикою. Проектуючи колекцію, бренд CROPP співпрацює з ілюстраторами і граффіті- художниками з усього світу. CROPP також є партнером при організації подій для талановитих і молодих людей, які живуть своїми захопленнями. Бренд бере участь в організації Baltic Games — однієї з найбільших подій в Центральній і Східній Європі.

Оставить отзыв

Отзывы