Акция от MasterZoo

Акция от MasterZoo  %Post Title

Яке ж свято без подарунків! До Дня аквариумиста національна мережа зоомаркетов «MasterZoo» з 1 по 7 квітня дарує тумбочку під акваріум всім покупцям акваріума з кришкою ТМ Природа і ТМ Juwel.


Акция от MasterZoo  %Post TitleАкция от MasterZoo  %Post Title

Навесні ніщо так не радує, як дивний спів птахів! Весна для наших пернатих друзів справжнє свято! Саме тому ми даруємо знижку 20% на товари для птахів з 1 по 7 квітня у всіх ЗооМаркет «MasterZoo»!


Акция от MasterZoo  %Post TitleАкция от MasterZoo  %Post TitleАкция от MasterZoo  %Post Title

Ви завжди хотіли зробити свій акваріум справжнім витвором мистецтв? Тоді наша пропозиція для вас! Весь квітень при покупці двох декорацій або штучних рослин будь-якій торговельній марки, третю одиницю товару ви отримуєте безкоштовно!


Акция от MasterZoo  %Post TitleАкция от MasterZoo  %Post TitleАкция от MasterZoo  %Post TitleАкция от MasterZoo  %Post Title

Щомісяця Національна мережа зоомаркетов «MasterZoo», враховуючи побажання покупців, вибирає ряд товарів, які користуються найбільшим попитом або є актуальними в цьому сезоні. А потім, на ці товари ми ставимо найвигіднішу ціну і цілий місяць у вас є можливість придбати якісний товар з максимальною економією.

Оставить отзыв

Отзывы