Магазины белья, Магазины в ТРЦ Караван
пн-вс: з 10:00 до 22:00
080 040 7007
050 432 9321

Магазин JASMINE

JASMINE — це ідеальне поєднання максимального комфорту і наймодніших тенденцій в жіночій білизні

Компания JASMINE LINGERIE була заснована у 1996 році,  як роздрібна мережа магазинів жіночої білизни і колгот. У 2009 році засноване власне підприємство по виробництву жіночої білизни. Виробництво оснащено винятково високоточним обладнанням JUKI  (Япония) и  LECTRA (Франція).

Для розборки правильних посадок і конструкцій наші конструктори використовують новітнє програмне забезпечення LECTRA (Франція). Саме так ми створюємо продукт найвищої якості.

Для виробництва білизни JASMINE ми використовуємо винятково високоякісну сировину всесвітньовідомих європейських виробників, а саме: PIAVE MAITEX (Італія), RICAMI NOEMI (Італія), LAUMA FABRICS (Латвія), ROCLE BY ISABELLA (Франція), CHANTY (Німеччина), BOSELLI (Італія), GROBEL (Іспанія), ARTA-F (Латвія).

У новому магазині представлено близько 1000 найменувань жіночої нижньої білизни від найбільшого європейського виробника.

Самі трендові моделі цього сезону з високоякісних матеріалів від кращих виробників за демократичними цінами чекають Вас в нашому новому магазині торгової марки JASMINE.

Акции и события